מידע הוא משאב קריטי ונכס יקר ערך. עסק או ארגון שלא יוצרים שכבות הגנה אפקטיביות עלולים לשלם מחיר גבוה, ואפילו גבוה מאוד – עקב חבלה בפעילות השוטפת עד כדי השבתתה, בגלל נזק ללקוחות שיחייב פיצוי מתאים, בשל הפגיעה במוניטין וגם עקב הכרח לשלם כופר יקר על-מנת להשיב את כל מערכות המחשוב לתפקוד מלא.

ד.י. פתרונות תקשורת ואבטחת מידע מספקת מענה – מקיף או נקודתי, בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. בכל מקרה תקבלו מאיתנו שירות מקצועי ויעיל בזמינות גבוהה כדי שתוכלו להקדים תרופה למכה, ואם כבר נגרם נזק – למזער אותו.

השירותים השונים בתחום אבטחת המידע ​

* סקר סיכונים: על-מנת לקבל תמונת מצב מפורטת לגבי הסיכונים למתקפות סייבר, פגיעה במערכות חיוניות מתוך הארגון או העסק (תופעה נפוצה יותר מכפי שנהוג לחשוב, למרבה הצער) וזליגת מידע רגיש לגורמים עוינים.

* איתור חורי אבטחה ברשת הקיימת: כולל מבדקי חדירה באמצעות הכלים המתקדמים ביותר הקיימים כיום, כך שאפשר יהיה לזהות כל כשל או פרצה – ולסתום אותה לפני שהיא תנוצל לרעה.

* הטמעת פתרונות מתקדמים להבטחת מקסימום הגנה: בפני כל ניסיון להזיק לכם ולעסק שלכם.

* אבטחת מידע בענן: היתרונות הרבים של מחשוב בענן מובילים עסקים וארגונים רבים להישען על טכנולוגיה זו. הסיכון המוגבר לדליפות מידע, אובדן מידע ופשעים דיגיטליים מחייבים תשומת לב מיוחדת. 

* יישום מלא של תקנות הגנת הפרטיות (GDPR): ככל שמתעצמת המודעות למחויבות לשמור על המידע של הלקוחות/המשתמשים במערכות השונות, כך הרגולציה בתחום הופכת למשמעותית יותר ויותר, ובהתאם נדרשת התייחסות גם לנושא הרגיש של הגנה על פרטיות.

שירות מחויב ודיסקרטי על בסיס ניסיון ולמידה מתמדת ​

השירות של ד.י. פתרונות תקשורת ואבטחת מידע מורכב מבדיקה מדוקדקת ומעמיקה של המצב הקיים, מיפוי פערים ביחס למצב האופטימלי והכנת תוכנית עבודה מפורטת להטמעת הפתרונות הנכונים והמשתלמים ביותר.

כל הפעולות שנבצע עבורכם מבוססות על ניסיון בפועל ועל למידה מתמדת בתחום שמתעדכן בקצב מהיר מאוד. בנוסף אנחנו מקפידים על זמינות גבוהה ובפרט כשנדרש מענה מיידי למצב משבר, ועל דיסקרטיות מוחלטת.

רגע לפני שאתם עוזבים, השאירו לנו פרטים ואנו נעזור לכם אם כל בעיית מחשוב, ענן ואבטחת מידע