היתרונות המשמעותיים מאוד של מחשוב ענן, ובפרט החיסכון הכספי המשמעותי, הופכים אותו לאופציה נפוצה מאוד. אנחנו נחבר אתכם לענן באופן שמותאם במדויק לצרכים שלכם, נתקן במקצועיות ובמהירות תקלות חומרה ותוכנה, נספק שירות בנוגע לאחסון, לשרתים, לפתרונות הגיבוי, לציוד הקצה ועוד – כל מה שצריך כדי שתוכלו להפיק מקסימום תועלת מהטכנולוגיה המתקדמת.

מקסימום יעילות, מינימום סיכונים

האיכות של מחשוב ענן נבחנת בשני היבטים מרכזיים: יעילות ההתנהלות, כך שבמינימום משאבים תוכלו למלא את כל הצרכים המחשוביים של העסק או הארגון; ואבטחת מידע – על-מנת למנוע זליגת משאב חיוני זה לגורמים לא רצויים וכן למזער את הסיכון לתקלות מסוגים שונים אשר משביתות את הפעילות. בפרט חשוב ליצור שכבת הגנה אפקטיבית כלפי פשעי סייבר.

השירותים השונים שלנו בתחום מחשוב הענן מאפשרים לכם לסמן V על שתי המטרות הנ"ל. גם הטמעת הפתרונות וגם תחזוקת המערכות מתבצעות על בסיס בקיאות מעמיקה בתחום ובעיקר למידה בלתי פוסקת – שכן מדובר על עולם שמתחדש ומשתכלל כל העת. מרכיב נוסף בשירות הוא קשב מלא לצרכים של הארגון או העסק, על-מנת לספק להם מענה אופטימלי.

כל האפשרויות של מחשוב ענן

מחשוב ענן הוא שם כולל למגוון רחב של מערכות – שרת וירטואלי, מרכזיה וירטואלית כולל נתבים חכמים, הקלטת שיחות ועוד, גיבוי כחלק מתוכנית רציפות עסקית (BCP) ויש כמובן עוד אפשרויות. 

בעידן שמחייב גמישות, הענן הוא המוצר המושלם, אבל רק בתנאי שהארכיטקטורה שלו אכן מתאימה לעסק. בחירה מושכלת של פתרונות בהתאמה מלאה לצרכי העסק ולמסגרת התקציב מחייבת ניסיון ובקיאות, וגם במקרה כזה כדאי להיעזר בידע של ד.י. פתרונות תקשורת ואבטחת מידע.

מחויבות מלאה לכל לקוח

השירות שלנו מתאפיין לא "רק" במקצועיות מרבית אלא גם ביחס אישי ובעיקר במחויבות מוחלטת לכל לקוח. כחלק מהמחויבות של ד.י. פתרונות תקשורת ואבטחת מידע תקבלו מאיתנו ייעוץ מפורט וסבלני בכל נושא הקשור למחשוב בענן, פתרונות שמותאמים הן לצרכים בהווה והן להתפתחות העתידית של העסק או הארגון, והכל בזמינות מרבית וביושרה מלאה.

רגע לפני שאתם עוזבים, השאירו לנו פרטים ואנו נעזור לכם אם כל בעיית מחשוב, ענן ואבטחת מידע