רשתות מחשבים ותקשורת אשר מותאמות באופן מושלם לצרכי הארגון או העסק מאפשרות לו להתנהל ביעילות מרבית. הדרך לרשת יציבה, אמינה ומשתלמת עוברת בשירות מקצועי של מומחים בתחום – ד.י. פתרונות תקשורת ואבטחת מידע מבטיחה וגם מקיימת חיבור מדויק של כל המחשבים, העובדים והמשאבים לרשת שתהווה בסיס לעבודה נוחה ופרודוקטיבית.

תכנון מוקפד על בסיס מיפוי הצרכים והמשאבים

על-מנת להגיע לתוצאה הרצויה, רשת תקשורת חכמה בין כל הגורמים בארגון או בעסק, נדרש תכנון מוקפד. התכנון עצמו נשען על מיפוי מפורט של צרכי החברה והמשאבים העומדים לרשותה. 

דגש נוסף חשוב במיוחד במהלך התכנון הוא הגדרות נכונות של אפשרויות השיתוף והגישה למידע, כך שמצד אחד כל מי שזקוק למידע יוכל להשתמש בו בקלות ובפשטות, ומצד שני לא יינתנו הרשאות לגורמים לא מוסמכים. באופן כללי אבטחת מידע היא מרכיב מרכזי של כל רשת מחשבים וחשוב לבנות אותה כך שלא יהיו בה נקודות תורפה מסוכנות.

עוד דגש מהותי הוא התאמת מבנה הרשת וזרימת הנתונים בה למבנה הארגוני (פונקציונלי, מטריציוני, חטיבתי, מעורב וכו') ולתחומי האחריות של כל חלק מהארגון.

הטמעה מלאה והדרכות מקיפות לעובדים

התקנת רשתות מחשבים ותקשורת כוללת הטמעה מלאה של כל מרכיבי המערכת, הן ברמת התוכנות והן ברמת הציוד הפיזי, וכן הדרכות מקיפות לכל הגורמים בארגון שעתידים להשתמש ברשת.

ההדרכות מועברות באופן בהיר ומקצועי, כך שכל אחד ואחת מהעובדים בעסק יוכלו להפיק את מלוא התועלת האפשרית מרשת המחשבים כבר מהיום הראשון.

תחזוקת רשתות ושידרוגן

שירות נוסף של  ד.י. פתרונות תקשורת ואבטחת מידע, שבדומה לשירותים הקודמים ניתן גם הוא מתוך מחויבות מלאה לכל לקוח, הוא תחזוקת רשתות ובמידת הצורך גם שדרוגן. בהקשר זה כדאי לזכור שכל רשת תקשורת, בכל עסק או ארגון, מורכבת הן מחומרות, הן מתוכנות והן מציוד קצה – וכל אלה עלולים לסבול מתקלות שמסרבלות את העבודה ואפילו עלולות להשבית אותה.

השירות ניתן בזמינות גבוהה מאוד, וכולל גיבוי למערכות חיוניות ולמידע רגיש, על-מנת לאפשר לכם להתנהל בראש שקט באמת.

רגע לפני שאתם עוזבים, השאירו לנו פרטים ואנו נעזור לכם אם כל בעיית מחשוב, ענן ואבטחת מידע